woensdag, november 22, 2017
Zoeken
#
Verzenddatum Mailingonderwerp
1
Sat, 15 Apr 2017 21:54:32
Nieuwsbrief WSD Openingsweekend
2
Sat, 11 Mar 2017 16:09:39
Uitnodiging Algemene Vergadering
3
Sat, 04 Mar 2017 13:57:29
Nieuwsbrief WSD Maart
4
Wed, 22 Feb 2017 20:35:58
DISCO PARTY op 11 maart
5
Tue, 31 Jan 2017 05:11:19
Nieuwsbrief WSD Februari
6
Tue, 03 Jan 2017 08:08:47
Nieuwjaarsreceptie op zondag 15 januari
7
Mon, 02 Jan 2017 15:28:53
Nieuwjaarsreceptie op zondag 15 januari
8
Sun, 04 Dec 2016 17:17:22
Nieuwsbrief WSD December
9
Tue, 18 Oct 2016 18:35:27
Nu zaterdag Kaas en Wijn Avond - Schrijf U nog in !
10
Fri, 02 Sep 2016 14:08:24
Nieuwsbrief WSD September
11
Mon, 22 Aug 2016 13:39:22
BBQ vrijdag 26/8 @ Windsurfing Deinze
12
Fri, 05 Aug 2016 13:28:10
Summer SUPgames
13
Tue, 02 Aug 2016 09:32:49
ClubBBQ op vrijdag 5 augustus
14
Sat, 23 Jul 2016 09:44:06
Clubwedstrijd 31/7 @ Veerse meer
15
Fri, 15 Jul 2016 12:45:02
Summer SUPgames
16
Wed, 06 Jul 2016 12:43:53
BBQ's @ Windsurfing Deinze
17
Thu, 09 Jun 2016 12:38:06
Nieuwsbrief WSD Juni
18
Wed, 04 May 2016 12:46:35
Nieuwsbrief WSD Mei
19
Mon, 25 Apr 2016 08:43:52
Start of the Season Party op zaterdag 30 april
20
Thu, 07 Apr 2016 17:28:17
Start of the Season Party op 30 april


Met dank aan onze Sponsors

kitchenart_logo_klein.jpgParfumerieDecaluwe150.jpgASPESLAGH_2017.jpgGbrand150.jpginanyevent_logo_klein.jpgLAMBRECHT_2017.jpgOPENFIRE_2017.jpgFoudo150.jpgLVC_2017.jpgBuroInternational150.jpgPersyn150.jpgExIndustries150.jpgFORD_2017.jpgFlyHigh150.jpgLAMMERANT_2017.jpgPEDE_2017.jpgNies150.jpgADDelhaize150.jpgG2_2017.jpg