• MarokkoMichiel
  • DSC00329
  • DSC00490
  • MarokkoLuc
  • Jeffrey
  • OlivierPozo
  • DSC00202
  • DSC08221
  • DSC 0372
  • 11
donderdag, december 01, 2022
Het einde van het seizoen wordt uiteraard gevierd met een feestje. Zoals alle jaren nodigen wij jullie graag uit in onze club op 20 november om 19 uur voor de kaas- en wijnavond met lekkere kaas van Delhaize. Natuurlijk heb je ook de keuze een vleesplank te bestellen.
Op het einde van de avond is de prijsuitreiking van het voorbije seizoen, met een grote prijzenpot. Aanwezigheid op de kaas- en wijnavond is noodzakelijk om in de prijzen te vallen.
Het wordt ongetwijfeld gezellig en achteraf kunnen we nog een beentje smijten. Heb jij er, net zoals ons, opnieuw heel veel zin in? Wacht dan niet langer je in te schrijven via de website of via Twizzit. Inschrijven kan tot 15 november.
Kaas- of vleesplank: volw 18 euro - kind 9 euro
We zien je graag op 20 november om 19u aan onze club!
 

Met dank aan onze Sponsors

holavinos_Tekengebied 1.pngwwsv.pngaspeslagh.pnginland.pnglammerant.pngkitchenart.pngmooi.pngflyhigh.pngframes  faces.pngbos-art.pnggbrand.pngvandecasteele.pngLVC.pnglambrecht.png